Usługi

Wysoka jakość produktu to jeszcze nie pełnia sukcesu, bowiem nawet najlepsze okno,
źle zamontowane stanowić będzie kłopot dla użytkownika…

Wysoka jakość produktu to jeszcze nie pełnia sukcesu, bowiem nawet najlepsze okno, źle zamontowane stanowić będzie kłopot dla użytkownika.
Nowoczesne metody montażu, cykliczne szkolenia dla montażystów procentują wysokim poziomem fachowej usługi.

Oprócz standardowego  montażu, z myślą o tych wszystkich, dla których oszczędność energii jest ważnym tematem  w kwestii budowy domu  proponujemy  jako jedni z nielicznych w Polsce kompleksowy, energooszczędny montaż okien. Budownictwo energooszczędne stanowi ważny element dbania o ekologię, jak również
o stan naszych portfeli. Trójwarstwowy system montażu otrzymał w naszym kraju nazwę ciepłego montażu okien w szybkim tempie zyskując coraz lepsze opinie i więcej zwolenników. Ogromne doświadczenie jakie zdobyliśmy na tym polu, zagwarantuje Państwu wykonanie montażu na najwyższym poziomie. Podstawowym celem tego systemu, jest polepszenie jakości usługi, poprzez wyeliminowanie mostków termicznych, zabezpieczenie warstwy izolacji termicznej przed degradacją, wyeliminowanie przewiewów. Jednoczesne zabezpieczenie izolacji przed wilgocią i zapewnienie jej stałej wentylacji, pozwala na utrzymanie spoiny w stanie suchym. Zasadą, jaką należy się kierować przy doborze materiałów do ciepłego montażu, to wykonanie wewnętrznej warstwy z materiału paroszczelnego, środkowej z materiału termoizolacyjnego a zewnętrznej z paroprzepuszczalnego. Zachowując zasadę: wewnątrz szczelniej niż na zewnątrz, zapewniamy spoinie optymalne warunki, które wpływają na jej trwałość i jakość. Jest to doskonała alternatywa, dla wciąż powszechnej w Polsce metody osadzania okien, opartej jedynie na pianie i silikonie.
Ciepły montaż wykonany przez autoryzowaną firmę, oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań, dedykowanych dla branży okiennej, daje pewność, że wkład finansowy, związany z zakupem energooszczędnych okien, nie zostanie zaprzepaszczony przez niedoskonały montaż lub niekompetencje monterów.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia  lokalu przed włamaniem jest przeprowadzony według wytycznych normy EN 1627-30  antywłamaniowy montaż  okien PROTECT PLUS, wykonany przez certyfikowane ekipy montażowe.Pamiętajmy, że nawet najlepsze okna antywłamaniowe są tak dobre jak ich montaż.